Menu

Dagelijks en Algemeen bestuur

Het dagelijks bestuur vormt aangevuld met de leden van de secties het algemeen bestuur.

Het Dagelijks Bestuur van het Gewest Groningen bestaat uit de volgende personen.

Voorzitter

B. (Bart) Jonkers
De Kolk 6
7773 BA Hardenberg
0523-263744
06-13668954
b.jonkers@knsbgroningen.nl

Secretaris (duo rol)

S. (Suzanne) en P. (Paulien) Groeneveld
Henri Dunantlaan 33
9728 HB Groningen
050-5268451
secretariaat@knsbgroningen.nl

Penningmeester

W. (Willy) Bartelds
Gangboord 10
7833 DN  Nieuw Amsterdam
06-25284615
penningmeester@knsbgroningen.nl

Lid

R. (Rene) Kuijpers
r.kuijpers@knsbgroningen.nl

Lid

P. (Peter) Takens

p.takens@knsbgroningen.nl

DB 2020-2021

Algemeen bestuur

Het algemeen bestuur bestaat uit de voorzitters van de Technische commissies.

Langebaan-kortebaan

Peter Takens: gtclbkb@knsbdrenthe.nl

Marathon

Albert Bakker: albertbakker78@gmail.com

Shorttrack

Joost Engelhart: joost.engelhart@hetnet.nl

Kunstrijden

Linda Kort: gtckunstrijden@gmail.com

Natuurijs

Rieks Poelman: rieks.poelman@gmail.com

Jeugdschaatsen

René Kuijpers: jeugdschaatsendrenthe@gmail.com