Marathon

Contact

Technische Commissie Marathonschaatsen

Voorzitter

Albert Bakker
06-54217422
a.bakker@knsbgroningen.nl

Secretaris

Henk Pater
Berlageweg 11
9731 LN Groningen
050-5421605
h.pater@knsbgroningen.nl
   

Penningmeester

Peter Bamberg
​p.bamberg@knsbgroningen.nl

Assistent secretaris/penningmeester

Tineke Weites
t.weites@knsbgroningen.nl
   

Coördinator jury

Els van Dijk
e.vandijk@knsbgroningen.nl

Vanuit Gewest Drenthe

Henk Hagedoorn
​Ruerd Kuipers

   

Systeembeheer/Website

Jeroen Reens
j.reens@knsbgroningen.nl

 

Ondersteuning Technische Commissie Marathonschaatsen

Baancontactpersoon Groningen

Henk Pater
Berlageweg 11
9731 LN Groningen
050-5421605
h.pater@knsbgroningen.nl

Baancontactpersoon Drenthe

 

   

Wedstrijdcommissie

Henk Pater
Hilda Wartena
Jeroen Reens
​Peter Riepma
Ton Rensema
marathon@knsbgroningen.nl

Stuurgroep Marathon

Rudi Groenendal
Jannes Kadijk
Jakob Kuper

   

Trainer opleidingsploeg

Edwin Veen
e.veen@knsbgroningen.nl

Coördinator opleidingsploeg

Albert Bakker
06-54217422
a.bakker@knsbgroningen.nl

   

Coördinator natuurijs

Jo Maerman
06-15381403
natuurijsmarathon@knsbgroningen.nl

Assistent coördinator natuurijs

Jannes Kadijk
0595-528579
06-57693493