Marathon

Contact

Technische Commissie Marathonschaatsen

Voorzitter

Albert Bakker
06-54217422
a.bakker@knsbgroningen.nl

Secretaris

Henk Pater
Berlageweg 11
9731 LN Groningen
050-5421605
h.pater@knsbgroningen.nl
   

Penningmeester

Vacature

Assistent secretaris/penningmeester

Tineke Weites
t.weites@knsbgroningen.nl
   

Coördinator jury

Hennita Posthumus
0594-505450
h.posthumus@knsbgroningen.nl

 

Ondersteuning Technische Commissie Marathonschaatsen

Baancontactpersoon

Henk Pater
Berlageweg 11
9731 LN Groningen
050-5421605
h.pater@knsbgroningen.nl

Wedstrijdcommissie

Henk Pater
Jeroen Reens
Ton Rensema
marathon@knsbgroningen.nl

   

Trainer opleidingsploeg

Edwin Veen
e.veen@knsbgroningen.nl

Coördinator opleidingsploeg

Albert Bakker
06-54217422
a.bakker@knsbgroningen.nl

   

Coördinator natuurijs

Jo Maerman
06-15381403
natuurijsmarathon@knsbgroningen.nl

Assistent coördinator natuurijs

Jannes Kadijk
0595-528579
06-57693493

   

Stuurgroep Marathon

Rudi Groenendal
Jannes Kadijk
Jakob Kuper

Systeembeheer/Website

Jeroen Reens
j.reens@knsbgroningen.nl