Marathon

Contact

Technische Commissie Marathonschaatsen Groningen

Voorzitter

Albert Bakker
06-54217422
a.bakker@knsbgroningen.nl

Secretaris/Baancontactpersoon

Henk Pater
Berlageweg 11
9731 LN Groningen
050-5421605
h.pater@knsbgroningen.nl
   

Penningmeester

Peter Bamberg
​p.bamberg@knsbgroningen.nl

Assistent secretaris/penningmeester

Tineke Weites
t.weites@knsbgroningen.nl
   

Coördinator jury

Els van Dijk
e.vandijk@knsbgroningen.nl

Systeembeheer/Website

Jeroen Reens
j.reens@knsbgroningen.nl

Ondersteuning TC Marathonschaatsen

Wedstrijdcommissie

Henk Pater
Hilda Wartena
Jeroen Reens
​Peter Riepma
Ton Rensema
marathon@knsbgroningen.nl

Stuurgroep Marathon

Rudi Groenendal
Jannes Kadijk
Jakob Kuper

   

Trainers opleidingsploeg

Edwin Veen
e.veen@knsbgroningen.nl
Jan Marten Verbree

Coördinator opleidingsploeg

Albert Bakker
a.bakker@knsbgroningen.nl

   

Coördinator natuurijs Groningen

 

Jo Maerman
06-15381403
natuurijsmarathon@knsbgroningen.nl

Assistent coördinator natuurijs Groningen

Jannes Kadijk
0595-528579 / 06-57693493

Technische Commissie Marathonschaatsen Drenthe

Waarnemend voorzitter

Henk Hagedoorn
henkhgd@home.nl
0592-656596

Waarnemend secretaris

​Ruerd Kuipers
ruerdkuipers@home.nl
0592-272475

Ondersteuning TC Marathonschaatsen Drenthe

Coördinator natuurijs Drenthe

Theo. Ebbinge
050-4092275
gtc.marathondrenthe@home.nl

Assistent coördinator natuurijs Drenthe

Arend Veenhof
0592-263609

Trainers baanploeg Drenthe

Arjan Elferink
Arend Veenhof