Marathon

Contact

Technische Commissie Marathonschaatsen

Voorzitter

Albert Bakker
06-54217422
a.bakker@knsbgroningen.nl

Secretaris

Henk Pater
Berlageweg 11
9731 LN Groningen
050-5421605
h.pater@knsbgroningen.nl
   

Penningmeester

Thessa Zuidema
t.zuidema@knsbgroningen.nl

Assistent secretaris/penningmeester

Tineke Weites
t.weites@knsbgroningen.nl
   

Coördinator jury

Hennita Posthumus
0594-505450
h.posthumus@knsbgroningen.nl

Systeembeheer/Website

Jeroen Reens
j.reens@knsbgroningen.nl

   

Lid

Leendert Lentz
06-22244949
l.lentz@knsbgroningen.nl

 

Ondersteuning Technische Commissie Marathonschaatsen

Baancontactpersoon

Henk Pater
Berlageweg 11
9731 LN Groningen
050-5421605
h.pater@knsbgroningen.nl

Wedstrijdcommissie

Jeroen Reens
Ton Rensema
Henk Pater
marathon@knsbgroningen.nl

   

Trainer opleidingsploeg

Dennis Wennemars
d.wennemars@knsbgroningen.nl

Assistent trainer opleidingsploeg

Roel Strijker

   

Coördinator opleidingsploeg

Albert Bakker
050-4042513
a.bakker@knsbgroningen.nl

Stuurgroep Marathon

Rudi Groenendal
Jannes Kadijk
Jakob Kuper
   

Coördinator natuurijs

Jo Maerman
06-15381403
natuurijsmarathon@knsbgroningen.nl

Assistent coördinator natuurijs

Jannes Kadijk
0595-528579
06-57693493