Langebaan

Stand Klassecompetitie

Sinds het seizoen 2017-2018 organiseert het gewest Groningen en Drenthe een competitie langebaan. Op deze pagina vind je de eindstand van het seizoen, en uiteraard ook links naar de uitslagen van eerdere jaren.

Eindstand 2019 - 2020

Dames 500m Klasse 1

Plaats   Naam 02-nov-19 23-nov-19 07-dec-19 14-dec-19 25-jan-20 15-feb-20 22-feb-20 Totaal
1   Marloes Groeneveld 32 70 60 70 60 80 140 512
2   Thirza Koers 36     80 50 100 160 426
3   Carolien Bosch-Oudshoorn 24   50 60 40 70 120 364
4   Leonie Bats 100 100     100     300
5   Evi Gelling   80         200 280
6   Iris Schultinga 70   80         150
7   Jeike Juk 50   100         150
8   Marcha Lich     70   70     140
9   Haike Verbree       100       100
10   Mischa Top 40       45     85
11   Berit Huiting 80             80
12   Renee Baas         80     80
13   Femke Hayma 16 50           66
14   Nadine Groenewold 18     45       63
15   Nyncke Dijkstra 60             60
16   Celina De Boer   60           60
17   Hanna Hage       50       50
18   Kaska Rogulska 45             45
19   Liset Speelman 28             28
20   Jip van Elst 21             21

Dames 500m Klasse 2

Plaats   Naam 02-nov-19 23-nov-19 07-dec-19 14-dec-19 25-jan-20 15-feb-20 22-feb-20 Totaal
1   Annemay Kootstra 100   100 100 100 100 200 700
2   Roos Karst 80 100     70 70 140 460
3   Froukje Elzinga 50   70 70 80 50   320
5   Adriëlla van der Veen   80       80 160 320
4   Nienke Schuur   70   60   60 120 310
6   Paulien Groeneveld 21 36 45 50 60 32   244
10   Minou Hegge 70   80 80       230
7   Fimke Anna Giliam 40   50     45 90 225
8   Lisanne van der Werf 28 60         80 168
9   Manon Koers             100 100
11   Andrea de Winter 36 50           86
12   Adrianne de Roo 32 40           72
13   Evelyn Mein-Klok 24 45           69
14   Hanna Hage 60             60
15   Floor Hoevers     60         60
16   Karin Terhürne 45             45
17   Marchien Goldhoorn           40   40
18   Iris Knol           36   36

Heren 500m Klasse 1

Plaats   Naam 02-nov-19 23-nov-19 07-dec-19 14-dec-19 25-jan-20 15-feb-20 22-feb-20 Totaal
1   Ids Klijnsma   36 40 80 40 70 90 356
2   Ronald Willems 32 45 45   45 80 100 347
3   Thiadrik Kramer 45   70       200 315
4   Rick Stratingh 24 70     60   140 294
5   Klaas Hoomans     60     100 120 280
6   Peter Langeland         50   140 190
7   Tom de Voogd       70 36   80 186
8   Jouke Jensma 36 80       50   166
9   Remco van der Zwaan 18 40     32   72 162
10   Joren Bos             160 160
11   Jens Hoekstra 100             100
12   Joost Born   100           100
13   Gijs Kamp     100         100
14   Udo van der Wier       100       100
15   Karsten Veen         100     100
16   Tom Nijdam 14       70     84
17   George Bolding 80             80
18   Jonathan Penninga     80         80
19   Eskil Huiting         80     80
20   Koos Dijkstra 28   50         78
21   Jochem Posthumus 21 50           71
22   Kevin Kuiper 70             70
23   Arjan Elferink 60             60
24   Bart Mol   60           60
25   Patrick Kuiper           60   60
26   Danny Heijkoop 50             50
27   Jan Mein 16 32           48
28   Kyle Winter 40             40
29   Harry Schut   28           28

Heren 500m Klasse 2

Plaats   Naam 02-nov-19 23-nov-19 07-dec-19 14-dec-19 25-jan-20 15-feb-20 22-feb-20 Totaal
1   Jelmer Jagersma 100 100 100 100       400
2   Jan Smid 60 50   60 50   140 360
3   León van Dorp   45 60 50 60 100   315
4   Maurits Post 70 80         160 310
5   Brent Bos             200 200
6   Iliass Mehraz 45 60 80         185
7   Thomas Selles 80       100     180
8   Kevin van Cleef   36         120 156
9   Max Oude Nijeweme   70     80     150
10   Rik Winters     70 70       140
11   Erik Buitenhuis 50       45     95
12   Juup Kuperus       80       80
13   Jos Beukeboom       40 40     80
14   Jean Pierre Sibeijn           80   80
15   Martijn Vogelzang         70     70
16   Lorenzo van Bruggen       45       45
17   Hilbrand Wouters   40           40

Dames 1000m Klasse 1

Plaats   Naam 02-nov-19 23-nov-19 07-dec-19 14-dec-19 25-jan-20 15-feb-20 22-feb-20 Totaal
1   Carolien Bosch-Oudshoorn     80 80   100 160 420
2   Marloes Groeneveld       100   80 200 380
3   Jeike Juk 70   100         170
4   Leonie Bats 100             100
5   Thirza Koers         100     100
6   Nyncke Dijkstra 80             80
7   Hanna Hage       70       70
8   Nadine Groenewold 60             60
9   Liset Speelman 50             50

Dames 1000m Klasse 2

Plaats   Naam 02-nov-19 23-nov-19 07-dec-19 14-dec-19 25-jan-20 15-feb-20 22-feb-20 Totaal
1   Annemay Kootstra     80 100   100 200 480
2   Froukje Elzinga 70   70 80 100 60   380
3   Roos Karst 100         80 160 340
4   Adriëlla van der Veen           70 140 210
5   Andrea de Winter 45 80           125
6   Paulien Groeneveld         80 45   125
7   Adrianne de Roo 40 70           110
8   Nienke Schuur   100           100
9   Fimke Anna Giliam 50   50         100
10   Minou Hegge     100         100
11   Hanna Hage 80             80
12   Karin Terhürne 60             60
13   Floor Hoevers     60         60
14   Iris Knol           50   50
15   Lisanne van der Werf 36             36

Heren 1000m Klasse 1

Plaats   Naam 02-nov-19 23-nov-19 07-dec-19 14-dec-19 25-jan-20 15-feb-20 22-feb-20 Totaal
1   Ronald Willems 45 80 100   60 100   385
2   Thiadrik Kramer 80           200 280
3   Peter Langeland             160 160
4   Remco van der Zwaan             140 140
5   Koos Dijkstra 50   80         130
6   Kevin Kuiper 100             100
7   Jouke Jensma   100           100
8   Tom Nijdam         100     100
9   Eskil Huiting         80     80
10   Danny Heijkoop 70             70
11   Ids Klijnsma   70           70
12   Tom de Voogd         70     70
13   Jochem Posthumus 60             60

Heren 1000m Klasse 2

Plaats   Naam 02-nov-19 23-nov-19 07-dec-19 14-dec-19 25-jan-20 15-feb-20 22-feb-20 Totaal
1   Jelmer Jagersma 100 100 100 100       400
2   León van Dorp   60 70 80 80     290
3   Erik Buitenhuis 70 80     70     220
4   Thomas Selles 80       100     180
5   Rik Winters     80         80
6   Hilbrand Wouters   70           70
7   Lorenzo van Bruggen       70       70
8   Iliass Mehraz 60             60

Dames 1500m Klasse 1

Plaats   Naam 02-nov-19 23-nov-19 07-dec-19 14-dec-19 25-jan-20 15-feb-20 22-feb-20 Totaal
1   Mischa Top             200 200
2   Carolien Bosch-Oudshoorn 80       100     180
3   Femke Hayma 70 70           140
4   Iris Schultinga 100             100
5   Leonie Bats   100           100
6   Marcha Lich     100         100
7   Evi Gelling   80           80

Dames 1500m Klasse 2

Plaats   Naam 02-nov-19 23-nov-19 07-dec-19 14-dec-19 25-jan-20 15-feb-20 22-feb-20 Totaal
1   Fimke Anna Giliam   80       80 160 320
2   Nienke Schuur           100 200 300
3   Lisanne van der Werf   70         140 210
4   Minou Hegge 100     100       200
5   Evelyn Mein-Klok 70 100           170
6   Roos Karst         100     100
7   Annemay Kootstra 80             80

Heren 1500m Klasse 1

Plaats   Naam 02-nov-19 23-nov-19 07-dec-19 14-dec-19 25-jan-20 15-feb-20 22-feb-20 Totaal
1   Ids Klijnsma     60 100 50 80 140 430
2   Rick Stratingh   100     70   200 370
3   Klaas Hoomans     70     100 160 330
4   Remco van der Zwaan 50 60     45     155
5   Remo Slotegraaf 100             100
6   Jonathan Penninga     100         100
7   Karsten Veen         100     100
8   Max Visscher 80             80
9   Bart Mol   80           80
10   Gijs Kamp     80         80
11   Tom de Voogd       80       80
12   Peter Langeland         80     80
13   Arjan Elferink 70             70
14   Jan Mein   70           70
15   Jouke Jensma 60             60
16   Brian Smit         60     60
17   Harry Schut   50           50

Heren 1500m Klasse 2

Plaats   Naam 02-nov-19 23-nov-19 07-dec-19 14-dec-19 25-jan-20 15-feb-20 22-feb-20 Totaal
1   Maurits Post 100 100 100       200 500
2   Jan Smid 80     80     160 320
3   Kevin van Cleef   70         140 210
4   Jos Beukeboom       60 100     160
5   Rik Winters       100       100
6   Jean Pierre Sibeijn           100   100
7   Martijn Vogelzang   80           80
8   Iliass Mehraz     80         80
9   León van Dorp           80   80
10   Juup Kuperus       70       70

 

Archief

2018 - 2019