Langebaan

Stand competitie 10 februari 2019

Dit was de negende van 11 wedstrijden van de Competitie Gewest Groningen en Drenthe 2018-2019. Tijdens de klassenwedstrijden verzamelen de schaatsers van het Gewest punten per afstand en klasse. Aan het eind van het seizoen, na de finalewedstrijd met dubbele punten!!!!!, wordt de eindstand opgemaakt en worden de prijzen uitgereikt. Op 9 maart is de volgende klassenwedstrijd waar punten vergaard kunnen worden. Op 23 en 24 februari worden de baankampioenschappen gereden. Vragen of opmerkingen naar wc.langebaan@knsbgroningen.nl

500 meter                     
  Dames                  
Klasse 1 13-okt-18 20-okt-18 27-okt-18 3-nov-18 24-nov-18 5-jan-19 12-jan-19 26-jan-19 10-feb-19 Tussenstand
Kaska Rogulska     80 45 50 80 60 80 50 445
Anne Plat 70         100 100   80 350
Leonie Bats 100     100         100 300
Thirza Koers     70 28   70 70   45 283
Haike Verbree     100   80       70 250
Myron Koops 80       100       60 240
Meike Veen       50       100   150
Tjitske Eppinga 24     32 45   45     146
Romée Ebbinge 60       70         130
Renee Baas 50     80           130
Marcha Lich 28     36 60         124
Berit Huiting 45     70           115
Iris Schultinga 40     60           100
Evi Gelling             80     80
Amber Siegers 32     40           72
Caitlin Smit             50     50
Nadine Groenewold             40     40
Nyncke Dijkstra 36                 36
Klasse 2 13-okt-18 20-okt-18 27-okt-18 3-nov-18 24-nov-18 5-jan-19 12-jan-19 26-jan-19 10-feb-19 Tussenstand
Roos Karst     80 70 100   70     320
Minou Hegge       80   80   70 80 310
Nienke Kooistra       100   100   100   300
Marinthe Rees   100         100     200
Karin Terhürne   70   60           130
Celina Boer                 100 100
Rixt Weide     100             100
Stella Kleinhuis             80     80
Adriëlla Veen   80               80
Mischa Top               80   80
Carolien Bosch-Oudshoorn             60   60
Klasse 3 13-okt-18 20-okt-18 27-okt-18 3-nov-18 24-nov-18 5-jan-19 12-jan-19 26-jan-19 10-feb-19 Tussenstand
Marloes Groeneveld 100 100 70 70   70 100 100 100 710
Jeike Juk     80 100 100 100       380
Celina Boer 80   100   80 80       340
Annemay Kootstra   60   50   60 60 80   310
Paulien Groeneveld 60 32 40 24 24 24 32 24 36 296
Carolien Bosch-Oudshoorn 70 50 60     80     260
Femke Hayma   40 45   70 50 50     255
Daniela Zwols       36   36 40 45 60 217
Evelyn Mein-Klok   36   28 40   36   45 185
Miriam Gossen           40 45 70   155
Manon Koers             70   80 150
Fimke Anna Giliam       40 60     50   150
Adrianne Roo         28 32   36 50 146
Nadine Groenewold   80 60             140
Andrea Winter         36     32 40 108
Lisanne Werf       32   28   40   100
Eva Mulder         45 45       90
Suzette Scheltinga   45   45           90
Stella Kleinhuis       80           80
Zonne Jonkers 70                 70
Ayla Visser                 70 70
Lottie Gort         32     28   60
Floor Hoevers               60   60
Nathalie Touwen         50         50
Geertiena Albada   50               50
  Heren                  
Klasse 1 13-okt-18 20-okt-18 27-okt-18 3-nov-18 24-nov-18 5-jan-19 12-jan-19 26-jan-19 10-feb-19 Tussenstand
Jan Smid   80 100 32   80 40 100 60 492
Sem Bodewes       45     80   80 205
George Bolding 100       100         200
Robert Bats       60     50   70 180
Pim Schuur 70       80         150
Eskil Huiting       50     70     120
Pascal Palmans   100               100
Maikel Been                 100 100
Elwin Jongman       100           100
Thijmen Paardekooper       40     60     100
Jasper Sinke             100     100
Jordy Sanders           100       100
Tom Nijdam       36     45     81
Robbert Mekelenkamp 80                 80
Björn Pals       80           80
Jesse Hol       70           70
Klasse 2 13-okt-18 20-okt-18 27-okt-18 3-nov-18 24-nov-18 5-jan-19 12-jan-19 26-jan-19 10-feb-19 Tussenstand
Peter Langeland 100 100 80 100           380
Remco Zwaan   50   45 60 70   70 50 345
Manuel Leito     100     100 100     300
Jouke Jensma   60   50 100 80       290
Klaas Hoomans 70   60       60   100 290
Jan Mein   45   40 32   36 50 60 263
Bart Mol   70 50 60       80   260
Ronald Willems     45 70 70     60   245
Rick Stratingh       80       100   180
Ids Klijnsma         45   45   70 160
Joren Bos 80 80               160
Jorn Holwerda     70       80     150
Patrick Kuiper         50       80 130
Tom Voogd 60       40         100
Maurits Post             40 45   85
Koos Dijkstra         80         80
Niek Engelhart             70     70
Hero Goldhoorn             50     50
Daan Koning     40             40
Gerald Bos         36         36
Martijn Vogelzang       36           36
Harry Boer         28         28
Klasse 3 13-okt-18 20-okt-18 27-okt-18 3-nov-18 24-nov-18 5-jan-19 12-jan-19 26-jan-19 10-feb-19 Tussenstand
Rik Winters     100 60 50 80 70   100 460
Ewoud Buist 60 80 80     60 50 70 50 450
Iliass Mehraz     70 80 40 70   80 60 400
Jan Broekema           100 80 100 80 360
Erik Buitenhuis         60   100   70 230
Kevin Cleef 50   50 40         45 185
Jos Beukeboom       50 36 50 45     181
Maurits Post       100 80         180
Brent Bos       70 70         140
Erik Groeneveld     60 45           105
Danny Heijkoop         100         100
Rick Stratingh   100               100
Kevin Kuiper 100                 100
Kyle Winter 80                 80
Daan Koning 70                 70
Dirk Meer             60     60
Kars Willemsen         45         45
Douwe Sjirk Zijlstra                 40 40
Alexander Zdvizhkov                 36 36
1000 meter                    
  Dames                  
Klasse 1 13-okt-18 20-okt-18 27-okt-18 3-nov-18 24-nov-18 5-jan-19 12-jan-19 26-jan-19 10-feb-19 Tussenstand
Haike Verbree     100   80       80 260
Romée Ebbinge 100       100         200
Leonie Bats       100         100 200
Tjitske Eppinga             100     100
Kaska Rogulska           100       100
Meike Veen               100   100
Berit Huiting 80                 80
Renee Baas 70                 70
Thirza Koers                 70 70
Nyncke Dijkstra 60                 60
Klasse 2 13-okt-18 20-okt-18 27-okt-18 3-nov-18 24-nov-18 5-jan-19 12-jan-19 26-jan-19 10-feb-19 Tussenstand
Nienke Kooistra       100   100   100   300
Karin Terhürne   80   80           160
Rixt Weide     100             100
Celina Boer                 100 100
Stella Kleinhuis             100     100
Adriëlla Veen   100               100
Carolien Bosch-Oudshoorn             80   80
Roos Karst             80     80
Minou Hegge           80       80
Marinthe Rees   70               70
Klasse 3 13-okt-18 20-okt-18 27-okt-18 3-nov-18 24-nov-18 5-jan-19 12-jan-19 26-jan-19 10-feb-19 Tussenstand
Celina Boer 100   100   100         300
Jeike Juk     80 80   100       260
Annemay Kootstra   70   60   80       210
Manon Koers             100   100 200
Adrianne Roo           50   70 60 180
Nadine Groenewold   100 70             170
Miriam Gossen             70 80   150
Carolien Bosch-Oudshoorn 80   70           150
Daniela Zwols       40       100   140
Evelyn Mein-Klok             80   50 130
Eva Mulder         60 60       120
Fimke Anna Giliam       45 70         115
Andrea Winter         45       70 115
Lottie Gort         50     60   110
Stella Kleinhuis       100           100
Suzette Scheltinga   50   50           100
Ayla Visser                 80 80
Nathalie Touwen         80         80
Femke Hayma           70       70
Geertiena Albada   60               60
  Heren                  
Klasse 1 13-okt-18 20-okt-18 27-okt-18 3-nov-18 24-nov-18 5-jan-19 12-jan-19 26-jan-19 10-feb-19 Tussenstand
Pascal Palmans   100               100
George Bolding 100                 100
Tom Nijdam       100           100
Jasper Sinke             100     100
Kyle Winter               100   100
Jan Smid               80   80
Pim Schuur 80                 80
Klasse 2 13-okt-18 20-okt-18 27-okt-18 3-nov-18 24-nov-18 5-jan-19 12-jan-19 26-jan-19 10-feb-19 Tussenstand
Ronald Willems     45 70 70     100   285
Peter Langeland     100   100         200
Jouke Jensma       80   100       180
Koos Dijkstra 80       80         160
Jan Mein         60   70     130
Joren Bos 100                 100
Rick Stratingh       100           100
Manuel Leito             100     100
Bart Mol     80             80
Niek Engelhart             80     80
Jorn Holwerda     70             70
Klaas Hoomans     60             60
Remco Zwaan       60           60
Maurits Post             60     60
Daan Koning     50             50
Klasse 3 13-okt-18 20-okt-18 27-okt-18 3-nov-18 24-nov-18 5-jan-19 12-jan-19 26-jan-19 10-feb-19 Tussenstand
Iliass Mehraz     100 60 45 70   80 100 455
Jan Broekema           100 100 100   300
Jos Beukeboom         50 80 80     210
Kyle Winter 100       100         200
Brent Bos       70 70         140
Maurits Post       100           100
Daan Ridder       80           80
Kevin Kuiper 80                 80
Danny Heijkoop         80         80
Douwe Sjirk Zijlstra                 80 80
Erik Buitenhuis         60         60
1500 meter                     
  Dames                  
Klasse 1 13-okt-18 20-okt-18 27-okt-18 3-nov-18 24-nov-18 5-jan-19 12-jan-19 26-jan-19 10-feb-19 Tussenstand
Kaska Rogulska     100 50     70 100 100 420
Thirza Koers     80 32     60     172
Tjitske Eppinga       36 80         116
Marcha Lich       45 70         115
Evi Gelling             100     100
Marieke Driesprong         100         100
Iris Schultinga       100           100
Anne Plat           100       100
Tessa Oudman             80     80
Renee Baas       80           80
Amber Siegers       70           70
Meike Veen       60           60
Caitlin Smit             50     50
Nadine Groenewold             45     45
Berit Huiting       40           40
Klasse 2 13-okt-18 20-okt-18 27-okt-18 3-nov-18 24-nov-18 5-jan-19 12-jan-19 26-jan-19 10-feb-19 Tussenstand
Roos Karst     100   100         200
Minou Hegge                 100 100
Celina Boer               100   100
Marjanne Timmer           100       100
Klasse 3 13-okt-18 20-okt-18 27-okt-18 3-nov-18 24-nov-18 5-jan-19 12-jan-19 26-jan-19 10-feb-19 Tussenstand
Femke Hayma   100     100   100     300
Evelyn Mein-Klok   80   100 80         260
Daniela Zwols           100 70   80 250
Fimke Anna Giliam               70 100 170
Floor Hoevers               100   100
Carolien Bosch-Oudshoorn           80     80
Miriam Gossen           80       80
Lisanne Werf               80   80
  Heren                  
Klasse 1 13-okt-18 20-okt-18 27-okt-18 3-nov-18 24-nov-18 5-jan-19 12-jan-19 26-jan-19 10-feb-19 Tussenstand
Jan Smid   100   60   100     60 320
Robert Bats       70     60   70 200
Sem Bodewes       45     70   80 195
Thijmen Paardekooper       50     100     150
Max Visscher         100         100
Elwin Jongman       100           100
Maikel Been                 100 100
Tom Nijdam             80     80
Eskil Huiting       80           80
Jitse Breeuwsma         80         80
Pim Schuur         70         70
George Bolding         60         60
Klasse 2 13-okt-18 20-okt-18 27-okt-18 3-nov-18 24-nov-18 5-jan-19 12-jan-19 26-jan-19 10-feb-19 Tussenstand
Peter Langeland 100 100   100   100     100 500
Klaas Hoomans 80           100   80 260
Ids Klijnsma         60   80   70 210
Jouke Jensma   80     80         160
Jan Mein   50           100   150
Bart Mol   70   80           150
Remco Zwaan   45       80       125
Rick Stratingh         100         100
Tom Voogd 70                 70
Gerald Bos         70         70
Martijn Vogelzang       70           70
Joren Bos   60               60
Klasse 3 13-okt-18 20-okt-18 27-okt-18 3-nov-18 24-nov-18 5-jan-19 12-jan-19 26-jan-19 10-feb-19 Tussenstand
Ewoud Buist 100 80 100     80 80 100 80 620
Rik Winters     80   80 100     100 360
Kevin Cleef     70     70     60 200
Maurits Post         100         100
Rick Stratingh   100               100
Erik Buitenhuis             100     100
Jos Beukeboom       100           100
Jan Broekema                 70 70
Kars Willemsen         70         70