Gewest

Dagelijks en Algemeen bestuur

Algemeen bestuur

Het dagelijks bestuur vormt aangevuld met de leden van de secties het algemeen bestuur.

Voorzitter

B. (Bart) Jonkers
De Kolk 6
7773 BA Hardenberg
0523-263744
06-13668954
b.jonkers@knsbgroningen.nl

Secretaris (ad interim)

R. (Rene) Kuijpers
Krommaat 34
9431 MA Westerbork
0593-332451
r.kuijpers@knsbgroningen.nl
   

Penningmeester

W.G. (Wim) van der Vegt
Kleihamel 12
9403 XK  Assen
06-46378888
penningmeester@knsbgroningen.nl

Lid

S. (Sieme) Kok
Waardeel 40
9531 ED Borger
0599-235164
s.kok@knsbgroningen.nl

 

Lid (Langebaan/Kortebaan)

Meintje van der Ark
Knijpslaan 18
9615 BE Kolham
0598-393089
m.van.der.ark@knsbgroningen.nl

Lid (Toerschaatsen)

Cees Hoek
Kloostersingel 6
9617 BD Harkstede
050-4042614
c.hoek@knsbgroningen.nl
   

Lid (Shorttrack)

Marjo Antonissen en Jurjen Bouwes
m.antonissen@knsbgroningen.nl

Lid (IJsverenigingen)

Henk Haak
Beumeesweg 204
9661 AN Alteveer 
0599-512346
h.haak@knsbgroningen.nl
   

Lid (Marathon)

Albert Bakker
06-54217422
a.bakker@knsbgroningen.nl

 

Lid (Kunstrijden)

Christine Venema 
Bijvoetstraat 28
9731 LE Groningen
050-5410185 
c.venema@knsbgroningen.nl
   

Lid (Inline Skaten)

Vacature

Lid (ICT)

Reitse Eskens
systeembeheer@knsbgroningen.nl